BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 12948292
nr 1294 8292
Kandelabrar
Ett par + jardiniere. Höjd: 37cm. Diameter: 34cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:03:33
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
6